Online marketing

S námi budete vidět také online. Zajistíme kompletní služby v oblasti online marketingu. Cíleně zamíříme na vaše potencionální zákazníky.

Nabízíme marketingové konzultace a strategie, grafické práce dle korporátní identity vašeho podniku, tvorbu webových prezentací, stavbu a správu e-shopů včetně všech náležitostí, SEO analýzy a aplikace, PPC reklamy i marketing na sociálních sítí, který vám bude vydělávat peníze.

Naším cílem je spokojený zákazník. Společně vás provedeme online světem, který nabízí nespočet možností pro vaši prezentaci a nabídku vašich produktů. S námi budete vidět! Oslovíme za vás tisíce aktivních uživatelů internetu, budeme vám přinášet relevantní návštěvnost a udržovat ji ve vysokých číslech. Na základě dat pro vás připravíme řešení na míru, které propojí váš obsah napříč všemi kanály, a to i s offline reklamou.

Najdeme vám zástupy zákazníků. Spojte se s nejlepšími a propojte své marketingové online i offline aktivity. Pro více informací o našich službách nás neváhejte kontaktovat.